Hakkımızda

Vinç Kiralama > Hakkımızda

Güntem Vinç Kiralama Hizmetleri

Güntem VİNÇ Türkiye’nin vinç ve özellikle Platform kiralama sektörünün deneyimli firması olarak faaliyet göstermektedir. Hedefimiz, Platform dünyasındaki tüm yenilikleri müşterilerimize sunmaktır.
Güntem Vinç yaptığı çalışmalarda İş Sağlığı ve Güvenliğini başarıyla sağlamak için devamlı eğitimler düzenlemekte ve gelişimin takipçisi olmaktadır.
Güntem VİNÇ 2000 yılından bu yana verdiğimiz hizmetler ile sepetli vinç kiralama sektöründe birçok işe imza attık. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar geçen 18 yıl içerisinde birçok iş başararak sektörde lider olma gayesiyle hareket ettik.

Vinç Kiralama Hizmetlerimiz

Vinç kiralama firması olarak başta sepetli vinç kiralama olmak üzere, kamyon üstü katlanabilir hiyap (Hi-up) vinç kiramalama, mobil vinç kiralama gibi çeşitli vinç kiralama hizmetleri veren sektöründe öncü bir firma olarak bugünlere kadar geldik. Bugünlere kadar gelmemizdeki en büyük etken elbette ki her zaman tercih edilen bir firma olmamızdır. Bizi tercih edilen bir firma yapan sebeplerden biri ise her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdır.
Yaptığımız kiralık vinç hizmetiyle müşterilerimize ekonomik çözümler sunmanın yanında en iyi hizmet kalitesini sunduk. Sepetli vinç kiralama hizmetini müşterilerimize sunarken maddi kazanımlar bizim için her zaman ikinci planda kalmıştır. Şirket olarak önceliğimiz her zaman maksimum müşteri memnuniyeti olmuştur. Hiç şüphesiz ki başarı sırlarımızdan bir tanesi de budur.
Verdiğimiz hizmet kalitesinin temelinde ise, işinde uzman ve profesyonelce çalışan ekibimiz vardır. Yılların verdiği tecrübeye ek olarak, iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda eğitimli olan operatörlerimiz, vinç kullanma işinde ustalaşmış, aldıkları işi önceden iyi analiz edebilen ve sonuçlarını önceden kestirebilen deneyime ve tecrübeye sahiptirler.
Sepetli vinç kiralama ve diğer vinç kiralama hizmetlerimiz ile sadece bölgesel bir kuruluş değil, Türkiye’nin her yerine hizmet veren sayılı kiralık vinç firmalarından biriyiz